PAKALPOJUMI


Epoksīda smilšu masa

Epoksīda smilšu masu var izveidot gan gludu, gan raupju ar pretslīdes efektu. Smilšu masa parasti tiek ieklāta 2-4mm biezumā, bet, ja nepieciešams, var arī biezāk- tas palielina materiāla ķīmisko un mehānisko slodžu noturību. Klientam tiek piedāvāta plaša krāsu toņu izvēle, jo masa tiek veidota no dabīgām vai krāsotām kvarca smiltīm. Smilšu masai ir liela noturība pret ķīmiskām un mehāniskām slodzēm. 

Dekoratīvais čipsu klājums

Dekoratīvo čipsu klājumu pārsvarā izmanto sabiedriskajā sektorā, kāpnēm kā arī garāžām. Šo klājumu iespējams izveidot gan raupju, gan gludu. Iespējams izvēlēties vai klājums būs glancēts, vai matēts. Klājums ir līdz 2mm biezs, tas ir nodilumizturīgs un ķīmiski noturīgs, bet nav tik noturīgs pret triecieniem. Iespējama ļoti plaša klājumu izvēle.

SL pašizlīdzinošs klājums

Pašizlīdzinošais klājums ir viegli kopjams glancēts klājums, taču lietošanas laikā tas kļūst matēts. Ar šo klājumu iepējams izlīdzināt nelielus nelīdzenumus. Klājumu iespējams izveidot arī raupju, klājot to uz rupjākam kvarca smiltīm, tas nodrošina pretslīdes efektu, ja tiek strādāts ar lieliem ūdens daudzumiem. Pieejami arī antistatiski klājumi.

Pretputekļu apstrāde

Šo variantu izmanto, kad nav nepieciešamas lielas ķīmiskās un mehāniskās slodzes noturības. Betona virsma tiek attīrīta un piesūcināta ar epoksīda laku vai krāsu, tādejādi klājums var būt caurspīdīgs, vai ir iespēja izvēlēties jebkuru krāsu pēc RAL kataloga. Tiek izmantots gan jaunu betonu aizsardzībai, gan arī, lai neveidotos putekļi no jau nolietotām betona virsmām.

Grīdu izlīdzināšana

Grīdu izlīdzināšanai ir iepējami vairāki varianti - izlīdzināšana pirms epoksīda klājuma (nepieciešams augstākas noturības izlīdzinātājs), izlīdzināšana pirms lamināta, parketa, linoleja (nav nepieciešams augstas noturības izlīdzinātājs), izlīdzināšana kā gala klājums. Ir pieejami arī speciāli izlīdzinātāji, kuri ir bagātināti ar šķiedrām. Šie izlīdzinātāji ir paredzēti klāšanai uz koka, flīžu un citām virsmām.

Pigmentēts epoksīda klājums (marmora efekts)

Dekoratīvs klājums tiek izmantots privātajā un sabiedriskajā sektorā. Klājuma izveidei nepieciešama gluda, līdzena pamatne. Pieejams liels daudzums toņu gan ar metālisku efektu, gan bez tā.

Industriālo zonu marķēšana

Industriālo zonu marķēšana ar epoksīda krāsām.

Materiālu tirdzniecība

Piedāvājam arī šo un citu materiālu tirdzniecību.
Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.